EKOMALLO nás

Začiatky našej firmy siahajú do roku 2014, keď sme nadviazali na predchádzajúce skúsenosti so zhodnocovaním drevených odpadov a začali s vlastnou výrobou a predajom drevených ekopalív. Začínali sme ako malá lokálna firma, ktorá sa zamerala na rozvoz brikiet a peliet priamo do domácností po celom Liptove. Po úspechu na regionálnom trhu sme sa začali zaoberať myšlienkou doručovania drevených brikiet a peliet po celom Slovensku. Prvú paletu sme expedovali v roku 2015 a od tohto roku sa neustále snažíme posúvať ďalej a rozširovať a zlepšovať naše služby. Dnes dodávame prvotriedne ekopalivá do domácností nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Za naše výhody považujeme vysokú kvalitu, výhodnú cenu a samozrejmosťou je aj služba zákazníkom. Čo to znamená? Znamená to, že naše produkty starostlivo vyberáme, aby sme dodávali kvalitný tovar za prijateľnú cenu priamo ku zákazníkovi. Spolupracujeme s viacerými spoľahlivými spoločnosťami, aby sme zaistili bezproblémové dodávky ekopalív počas celého roka. A s našimi zákazníkmi intenzívne komunikujeme, aby sme čo najviac naplnili ich očakávania.Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú všetci, ktorí hľadajú kvalitné ekopalivo, ktoré ich zahreje a bude šetrné k ich peci aj peňaženke. Počas niekoľkoročnom pôsobení na trhu môžeme hrdo vyhlásiť, že máme tisíce spokojných zákazníkov, ktorí u nás pravidelne nakupujú.Naša vízia

Naša vízia je zabezpečiť čo najpohodlnejším spôsobom kvalitné ekopalivá pre čo najviac domácností a tým prispievať k zvyšovaniu povedomia o ekologickom vykurovaní a ochrane životného prostredia.Prečo my?

Dovoz priamo k vám

Dovoz priamo
k vám

Slovenský dodávateľ

Slovenský
dodávateľ

Výhodné ceny

Výhodné
ceny

Extra služby zákazníkom

Extra služby
zákazníkom

Ekologické produkty

Ekologické
produkty

Skúsený personál

Skúsený
personálV našom internetovom obchode si zákazník môže vybrať z valcových miešaných brikiet, z bukových brikiet a z kôrových brikiet, ktoré sú určené hlavne na nočné vykurovanie. Čo sa týka peliet v našej ponuke nájdete len kvalitné svetlé EN A1, ktoré spĺňajú európsku normu.

Našou najväčšou prioritou pre nás je spokojný zákazník.
Toto sme my - tím ľudí, ktorí sa stará o Vaše teplo a pohodlie.


Tím Ekomall

KONTAKT / OBJEDNÁVKY

info@ekomall.sk
0918 348 999


EkoEnergia Palivá, s.r.o.
276 Kráľova Lehota
032 33 Kráľova Lehota

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok: 7:30 - 15:30
Sobota - Nedeľa: Zatvorené

Objednaný tovar Vám dovezieme kdekoľvek na Slovensku.
Vďaka modernému spôsobu rozvozu sme dostatočne blízko ku každému z Vás.