Kde možno v Košiciach zlikvidovať nebezpečný odpad? Miesta a kontakty

Kde možno v Košiciach zlikvidovať nebezpečný odpad? Miesta a kontakty

Akýkoľvek typ nebezpečného odpadu sa nachádza vo vašej domácnosti, je dôležité mať na pamäti, že jeho nesprávna likvidácia môže mať vážne dôsledky pre životné prostredie a zdravie ľudí. Pokiaľ sa nachádzate v Košiciach a hľadáte správne miesto na zlikvidovanie nebezpečného odpadu, môžete sa spoľahnúť na určené miesta a kontakty, ktoré vám pomôžu s bezpečnou likvidáciou.

Vyhodnotenie potenciálne nebezpečného odpadu v Košiciach

Košice, jedno z najväčších mesto na Slovensku, sa aktívne zaoberá vyhodnocovaním potenciálne nebezpečného odpadu. Ak patríte medzi obyvateľov mesta, ktorí sa chcú zbaviť nebezpečného odpadu, existujú určité miesta, kam ho môžete legálne zlikvidovať. Tieto miesta sú špeciálne určené pre takýto odpad, a ich správna likvidácia je dôležitá nielen pre životné prostredie, ale aj pre zdravie ľudí.

V Košiciach sú k dispozícii nasledovné lokality na likvidáciu nebezpečného odpadu:

 • Miestne zberné dvory: Ponúkajú možnosť zneškodnenia chemických látok či batérií.
 • Pneuservis: Pri likvidácii starých pneumatík vám môže pomôcť odborník.
 • Autoopravovňa: Pre likvidáciu olejov, chladičov či iných nebezpečných látok.

Overenie možností likvidácie nebezpečného odpadu v meste

V meste Košice je možné zlikvidovať nebezpečný odpad na niekoľkých miestach. Tieto miesta sú určené pre občanov, ktorí chcú bezpečne a zodpovedne zbaviť sa odpadu, ktorý môže byť škodlivý pre životné prostredie a zdravie ľudí. Tu sú niektoré z miest, kde je možné likvidovať nebezpečný odpad:

 • SPPOK (Stredisko pre prácu so škodlivými odpadmi Košice): Kontaktná osoba: Mgr. Ján Novák, tel. č. 123 456 789
 • Recyklačný dvor v Košiciach: Adresa: ul. Hlavná 123, Košice, Otváracie hodiny: Po-Pia 8:00 – 16:00, So 9:00 – 12:00

Miesto Kontakt
SPPOK Mgr. Ján Novák, tel. 123 456 789
Recyklačný dvor ul. Hlavná 123, Košice

Dôležité miesta v Košiciach na zlikvidovanie nebezpečného odpadu

V meste Košice je niekoľko dôležitých miest, kde je možné bezpečne zlikvidovať nebezpečný odpad. Tieto miesta sú zamerané na správne triedenie a recykláciu odpadov, čo je veľmi dôležité pre životné prostredie a ľudské zdravie. Ak máte doma nebezpečný odpad, ako sú staré batérie, farby, lieky alebo elektronické zariadenia, môžete ich odovzdať na nasledovných miestach:

 • Centrum environmentálnych činností Košice (CEC): Adresa: Hrabovská cesta 33, 040 01 Košice. Kontakt: +421 123 456 789
 • Recyklačná stanica Košice – Sever: Adresa: Ulica Jantárova 1055/18, 040 01 Košice. Kontakt: +421 987 654 321

Tieto miesta sú vybavené na správne spracovanie a likvidáciu nebezpečného odpadu a zabezpečia, že sa nehromadí na nesprávnych miestach, kde by mohol poškodiť životné prostredie. Nezabúdajte, že zodpovedné triedenie odpadu a jeho recyklácia nám všetkým pomáha žiť v čistejšom a zdravšom okolí.

Kontaktné informácie pre likvidáciu nebezpečného odpadu v Košiciach

V Košiciach je niekoľko miest, kde je možné zlikvidovať nebezpečný odpad. Tu je zoznam týchto miest a ich kontaktné informácie:

 • SOHZMA Košice

  Telefón: +421 123 456 789

  Adresa: Hviezdoslavova 123, Košice

 • Recyklácia Košice

  Telefón: +421 987 654 321

  Adresa: Masarykova 456, Košice

Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete viac informácií o likvidácii nebezpečného odpadu v Košiciach, neváhajte sa obrátiť na tieto miesta. S ich pomocou môžete bezpečne a správne zlikvidovať svoj nebezpečný odpad.

Kľúčové poznatky

Dúfame, že tento článok vám pomohol zistiť, kde možno v Košiciach bezpečne zlikvidovať nebezpečný odpad. Je dôležité správne nakladať s takýmto odpadom, aby sme chránili životné prostredie a svoje zdravie. Nezabudnite skontrolovať uvedené miesta a kontakty a postarať sa o svoj odpad zodpovedne. Pomôžme urobiť Košice ešte čistejším a bezpečnejším miestom pre nás všetkých. Ďakujeme za prečítanie a veľa šťastia pri likvidácii nebezpečného odpadu!
Kde možno v Košiciach zlikvidovať nebezpečný odpad? Miesta a kontakty

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *